Rabu, 29 Maret 2017

Ogrodzenie, płot, sztachety niby to samo a jednak nie. Więc jakie ogrodzenie wybrać?

Ogrodzenie domu to nieodłączny element zabudowy posesji. Przed wyborem odpowiedniego ogrodzenia warto zastanowić się jak powinno mieć kształt i z czego powinno być wykonane. Ogrodzenia mogą być panelowe, pełne, a mogą być też zbudowane ze sztachet ogrodzeniowych. Mogą także być wykonane z siatki ogrodzeniowej lub metalowe o różnych wzorach. Oprócz ogólnego wyglądu ogrodzenia warto zastanowić się także nad materiałem z którego ma ono być wykonane. Najczęściej kupujemy ogrodzenia drewniane lub ogrodzenia metalowe, zapominając, że oferta na rynku w ostatnich latach znacznie się wzbogaciła. Od kilku lat ogrodzenia plastikowe są intensywnie reklamowane przez producentów. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Ogrodzenia plastikowe są wytwarzane z wysokopolimerycznego PCV dzięki czemu są bardzo trwałe. Zastosowanie plastiku spowodowało pewnego rodzaju rewolucję w ogrodzeniach. Brak konieczności malowania czy konserwacji ogrodzenia PCV, czynią ogrodzenia plastikowe tanimi w użytkowaniu.
Oferta ogrodzeń z plastiku jest bogata w różnorodność wzorów i modeli. Zawiera cztery systemy ogrodzeń oferujące szeroki asortyment elementów ogrodzeniowych niezbędnych do prawidłowego zamontowanie płotu na posesji. W ofercie są m. in. sztachety ogrodzeniowe, tralki na balustrady, gotowe przęsła ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, ogrodzenia myśliwskie, a nawet farmerskie. Producenci oferują następujące Systemy ogrodzeń:

- Ogrodzenia Everwood - są to deski wypełnione plastikiem. Wg zamówienia klienta cięte są na wymiar na dowolną długość. Ogrodzenia te doskonale nadają się nie tylko do grodzenia posesji, tarasów, a także balkonów. W zależności od gustów każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bowiem kolorystyka, z której możemy skorzystać przy wyborze tych desek jest naprawdę spora.
-Ogrodzenia Ecowood to drewnopodobne ogrodzenia. Mogą się przydać szczególnie na balustrady tarasów i balkonów ale również na balustrady schodów. Ogrodzenia te oferują szeroki wybór sztachet i tralek w czterech kolorach.
-Ogrodzenia Exclusive to gotowe przęsła ogrodzeniowe wypełnione sztachetami. Ogrodzenia Exclusive posiadają bardzo tradycyjny wygląd, być może ze względu na swój biały kolor ale nie tracą przy tym na elegancji.
-Ogrodzenia Korner – wyglądem przypominają wiejskie sztachety ogrodzeniowe w kolorze ciemnego brązu. Tutaj również kształt możemy sobie wybrać oraz dopasować długość sztachet.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar